Jak obciąć swojemu mężczyźnie włosy – dostępne opcje.

Nie wiedzieć czemu, czasami same kobiety zajmują się uczesaniem swoich mężczyzn i zastanawiają się, co by było dla nich najlepsze i wyszło im z pożytkiem. Pojawiają się niebawem na skutek przemyśleń, że facet ma w zasadzie dwie popularne i chyba jedyne opcje. Jedną z nich jest wizyta w salonie fryzjerskim, a drugą jest barber. Co ciekawe, obydwaj są równie dobrymi specjalistami, szczególnie w usługach, o które chodzi, czyli obcinanie włosów. Jednakże jest między nimi kilka różnic, które warto sobie przybliżyć i przemyśleć wybierając salon fryzjerski albo barber shop. Nagminnie zdarza się tak, że dana osoba jest różnorako traktowana w tych dwóch placówkach i raz opuści ją zadowolona, a raz nie. Porównajmy sobie salon fryzjerski i barber shop, przeglądnijmy artykuł poradnikowy http://www.bajarka.pl/szukasz-dobrego-barbera-w-szczecinie-sprawdz-to-zanim-zadzwonisz-do-kumpla/, a także sprawdźmy różnice między nimi i korzyści płynące ze skorzystania z obydwu, a także dowiedzmy się, co nasze kobiety o tym mogą powiedzieć.

Salon fryzjerski męski

W męskim salonie fryzjerskim zdaje się, że mężczyzna otrzyma prawidłowo wykonaną usługę, nawet tak prostą, jak przycięcie włosów. Prawda przedstawia się jednak nieco inaczej i niejednokrotnie zdarza się, że mężczyzna zostanie potraktowany nie do końca tak, jak tego się spodziewa. Owszem, spotyka się z kulturalną obsługą, która zazwyczaj wykonuje bez szemrania to, czego oczekuje od niej klienta, nawet jeśli jest to prosty i niewymagający jakichś specjalnych przemyśleń i kroków zabieg. Tu właśnie można doszukać się pierwszego problemu, gdyż większość mężczyzn wymaga nieco więcej zainteresowania swoim wyglądem niż tylko wykonanie rutynowej usługi. Często facet w rozmowie z fryzjerem dochodzi do innych wniosków i przemyśleń, które mogłyby znacznie wpłynąć na jego wygląd. Relację fryzjer – klient można poprawić i wszystko może mieć zgoła inny bieg.

Jak to wygląda w barber shopie?

W  barber shopie każdy kolejny klient jest traktowany indywidualnie i często on sam odbiera to, jakby wszystko kręciło się dookoła niego. Tutaj można zauważyć, że troska o dobro klienta jest na znacznie wyższym poziomie niż w salonie fryzjerskim i mimo że usługa może być i zwykle jest wykonana na najwyższym poziomie, to barber shop odznacza się większą kreatywnością. Poza tym samopoczucie każdego klienta wzrasta tam, na co z pewnością rzutuje panujący tam relaksujący klimat, ot typowa męska atmosfera. Każdy zabieg, nawet ten najprostszy zawsze jest dyskutowany z klientem, tak że barber nie tylko sam wybierze na wybór optymalnych cięć, ale też zainspiruje klienta i poda mu wiele cennych wskazówek oraz wskaże najlepsze strzyżenie męskie w Poznaniu.

Kogo więc może polecić kobieta?

Kobieta, która pragnie dla swojego mężczyzny jak najlepiej, powinna dobrze przemyśleć temat skracania włosów swojemu facetowi. Jasno widać, że najlepiej traktuje i dba o klienta barber shop, dlatego powinna starać się go przekonać, że tylko tam może liczyć na pełną obsługę. Dziś skrócenie włosów, a następnym razem może coś więcej.