Jak marka Bourjois z Paryża podbiła serca kobiet?

Kobiety od zawsze marzyły o tym, żeby być piękne i mieć sposób, aby to piękno podkreślić. Już wiele lat temu panie z dużym zainteresowaniem sięgały po pierwsze kosmetyki, dzięki którym ich cera była bardziej rozświetlona, a usta i oczy nieco mocniej zaakcentowane. I choć dopiero rozwój rynku kosmetycznego umożliwił upiększanie się z pomocą profesjonalnych kosmetyków na masową skalę, to już wtedy marka taka jak Bourjois miała stałe grono zadowolonych odbiorców we Francji i poza jej granicami.

Paryska marka Bourjois bardzo szybko wzbudziła podziw kobiet w wielu krajach i na stałe zagościła w kosmetyczkach wielu z nich. Każda z nich miała na wyciągnięcie ręki kosmetyki doskonałej jakości, które mogła stosować na co dzień. Dziś sytuacja niewiele się zmieniła – kobiety nadal kochają francuski styl i chętnie się nim inspirują.

Produkty Bourjois w kosmetyczkach kobiet na całym świecie

Szybki rozwój technologii i wiedzy kosmetycznej sprawił, że przełamane zostały kolejne bariery, a produkty marki Bourjois wkroczyły na francuski rynek i znalazły miejsce w wielu tamtejszych drogeriach. Stopniowo, marka ta zaczęła rozwijać swoją działalność i promować swoje produkty także w wielu innych krajach. Szybko okazało się, że doskonała jakość, a jednocześnie idąca z nią w parze przystępna cena zachęciły kobiety do eksperymentowania z makijażem i coraz śmielszego sięgania po kolejne kolorowe kosmetyki. To sprawiło, że marka z roku na rok chce jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania swoich klientek i nieustannie poszerza swoją ofertę. Dziś wśród asortymentu produktów Bourjois znajdziemy między innymi:

  • kosmetyki do make-upu: podkłady, korektory, róże, pudry, pomadki, tusze do rzęs i cienie do powiek,
  • lakiery do paznokci,
  • perfumy i wody toaletowe.

Paryski szyk Bourjois

Nie od dziś wiadomo, że mieszkanki Paryża uchodzą za kobiety pełne stylu, klasy i elegancji. Ich sposób ubierania, makijaż i styl życia są inspiracją dla wielu pań na całym świecie. Tym, co przybliża kobiety z różnych stron świata do Paryżanek, są między innymi właśnie kosmetyki, które swoje korzenia mają we Francji. Stąd też ogromna popularność marki Bourjois – jej kosmetyki doceniają dziś nie tylko pasjonatki sztuki wizażu, ale też specjalistki w tej dziedzinie. Z ich pomocą kobiety mogą na co dzień podkreślać atuty swojej cery, delikatnie maskować jej niedoskonałości. Już teraz profesjonalny makijaż można wykonywać w domowym zaciszu – wystarczą odpowiednie kosmetyki (które znajdziesz na: tagomago.pl/collections/bourjois), odrobina wiedzy na temat poszczególnych produktów i technik makijażu oraz podstawowe umiejętności, aby w zaledwie kilka minut wyczarować piękny i stylowy make-up. Promienna, świetlista cera, delikatnie podkreślone oczy i wyraziste usta to jeden z najbardziej charakterystycznych obrazów paryżanek, który jest inspiracją dla wielu kobiet i który coraz częściej spotykamy także na ulicach innych europejskich miast.