Oprogramowanie Computer Controls

ccontrols - ccon (2) .jpg

Jeśli jesteś inżynierem lub automatykiem i planujesz w swojej firmie wdrożenie nowego, unikalnego produktu – koniecznie zapoznaj się z ofertą Computer Controls! Ten dystrybutor elektroniki to niekwestionowany lider na rynku produktów IT, którego portfolio naprawdę robi wrażenie.

Kilka słów o firmie Computer Controls

Dystrybucja oprogramowania Computer controls to zdywersyfikowana oferta dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki produktom Computer Controls istnieje możliwość tworzenia schematów, zaawansowanych rysunków technicznych w technologii 2D i 3D oraz transferu wielu różnych formatów danych. Computer Controls ofertuje produkty technologiczne z najwyższej półki: oprogramowanie Altium Designer, In-Circuit Design, PDN Analyzer, ARM Keil, SOLIDWORKS.Na szczególną uwagę zasługuje oprogramowanie Altium Designer – najbardziej zaawansowany produkt IT na rynku, który przypomina swoistą hybrydę. W jednym narzędziu znajdziemy wszystkie najważniejsze narzędzia do projektowania: edytor schematów, narzędzia integralności sygnałów, narzędzia zarządzania plikami, danymi projektowymi czy dokumentami. Oprogramowanie Altium Designer dostępny jest na rynku w trzech wersjach: Altium Designer, Altium Designer SE oraz Altium Designer Viewer.Altium Designer to pełna wersja programu z dostępem do wszystkich narzędzi i edytorów. Altium designer SE nie posiada z kolei edytora PCB i używa się go wyłącznie do tworzenia schematów. Zaś oprogramowanie Altium Designer Viewer to darmowa licencja, dzięki której możliwe jest przeglądanie lub drukowanie dokumentów z poziomu Altium Designer.

Czy warto wybrać Computer Controls?

Dystrybutor elektroniki Computer Controls swoim klientom oferuje nie tylko produkty z najwyższej półki, ale również bardzo elastyczne i przejrzyste warunki współpracy, a dla prawdziwych pasjonatów interesujące warsztaty i szkolenia produktowe.Computer Controls to również zespół doświadczonych i wykwalifikowanych wdrożeniowców i konsultantów, którzy przeprowadzą klienta przez cały proces wdrożenia i pozwolą dopasować produkt końcowy i jego funkcjonalności nie tylko do wysokości budżetu, ale również do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Dystrybucja oprogramowania Computer Controls to połączenie szybkości i niezawodności z dobrze pojętą intuicyjnością.