Program lojalnościowy Tchibo – najważniejsze informacje o karcie TchiboCard

Program lojalnościowy Tchibo jest jedną z ciekawszych propozycji dla stałych klientów na rynku. Cechują go przejrzyste zasady, łatwość w dołączeniu, a przede wszystkim wiele atrakcyjnych korzyści dla klientów. Lojalni klienci Tchibo mogą liczyć na zniżki, darmową dostawę, a także specjalny upominek z okazji urodzin. To jednak nie wszystko! Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie benefity zyskasz dołączając do programu lojalnościowego Tchibo, przeczytaj koniecznie ten artykuł!

Jak przystąpić do programu lojalnościowego w Tchibo?

Przystąpienie do programu lojalnościowego TchiboCard nie wiąże się z żadnymi obostrzeniami – nie trzeba być stałym klientem, nie trzeba też robić jednorazowych zakupów na określoną kwotę. Rejestracji można dokonać w dowolnym sklepie stacjonarnym Tchibo – wystarczy wypełnić papierowy formularz podając w nim swoje podstawowe dane i gotowe! Od razu można odebrać swoją tymczasową TchiboCard, czyli kartę lojalnościową. To jednak nie jedyna możliwość, bo zarejestrować można się też przez internet, za pośrednictwem strony: https://www.tchibo.pl/registerfreetchibocard. Po podaniu niezbędnych informacji od razu uzyskuje się dostęp do swojego konta online i można zacząć korzystać z przysługujących benefitów. Po dokonaniu rejestracji, zarówno w sklepie jak i na stronie Tchibo, plastikowa, imienna karta jest wysyłana na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym w ciągu kolejnych 3-4 tygodni. Co ciekawe, mając konto TchiboCard online, można korzystać z wirtualnej karty również w sklepach stacjonarnych – wystarczy ściągnąć na telefon aplikację Tchibo i zalogować się – to prostsze niż myślisz!

Jakie korzyści wynikają z uczestnictwa w programie lojalnościowym TchiboCard?

Każdy posiadacz karty lojalnościowej TchiboCard może liczyć na szereg przywilejów. TchiboCard daje przede wszystkim możliwość gromadzenia punktów lojalnościowych, tzw. Ziaren, które można następnie wymieniać na zniżki. Przelicznik jest bardzo prosty – każda wydana złotówka (zarówno w sklepach stacjonarnych Tchibo, jak i na tchibo.pl) to jeden punkt lojalnościowy. Zebranymi punktami można następnie płacić za dowolnie wybrane produkty. Posiadacze karty lojalnościowej mogą także liczyć na specjalne promocje skierowane wyłącznie dla nich. Stałym benefitem są też niższe ceny produktów wybieranych z najnowszych kolekcji. Co istotne, obniżki nie dotyczą tylko końcówek serii czy towarów, na które obecnie nie ma sezonu. Wręcz przeciwnie – specjalne ceny TchiboCard dotyczą produktów z aktualnej oferty, na które jest największy popyt w sezonie. Klubowicze mogą kupić je taniej, a jeśli do tego zamówią je przez internet, nie zapłacą nic za przesyłkę. To kolejny i niezwykle wartościowy przywilej. Bez względu na kwotę i częstotliwość zakupu, uczestnicy programu lojalnościowego Tchibo mogą zawsze liczyć na darmową przesyłkę. To szczególnie korzystne dla osób, które wolą robić zakupy przez internet niż stacjonarnie.

Urodziny z Tchibo, kawa w prezencie i nadchodzące benefity!

Na omówionych wyżej korzyściach przywileje się jednak nie kończą. Bardzo atrakcyjnym benefitem jest także prezent z okazji urodzin. Każdy uczestnik programu lojalnościowego, który przy rejestracji podał datę urodzin, może liczyć na wyjątkową niespodziankę na swoje urodziny. Jednak nie zdradzamy, co to jest. Każdy przekona się sam dołączając do programu! Uwierzcie, że warto!

Jednym z nowych benefitów dla członków programu lojalnościowego TchiboCard jest dedykowana oferta za zbieranie punktów lojalnościowych – kupując automatyczny ekspres do kawy Tchibo Esperto, przy każdym kolejnym zakupie kawy lub akcesoriów do kawy dostajesz aż 10 razy więcej punktów niż przy zwykłym zakupie! Punkty możesz wymienić na zniżki na dowolne produkty.

Każdy klubowicz może także zbierać wirtualne pieczątki, które otrzyma za każdy zakup kawy w barze kawowym Tchibo. Po uzbieraniu 10 pieczątek, w prezencie otrzyma jedenastą kawę.

A już wkrótce do stałych korzyści przyznawanych klubowiczom dołączą cotygodniowe promocje na kawę i kapsułki Cafissimo – już od listopada każdy uczestnik programu TchiboCard może liczyć na zniżki na swoje ulubione kawy i kapsułki z kawą. Warto tego nie przegapić!

Na koniec należy wspomnieć też o możliwości zapisania się na Newsletter Tchibo, dzięki któremu odbiorca regularnie otrzymuje aktualne informacje o najgorętszych promocjach i najciekawszych nowościach. W kontekście często zmieniającej się oferty Tchibo jest to niezwykle praktyczne, bo pozwala być zawsze na bieżąco i nie przegapić aktualnych kolekcji. Przy rejestracji do programu lojalnościowego należy podać też numer telefonu, dzięki czemu informacje o zmianach w ofercie i promocjach Tchibo można otrzymać też SMS-em.

Program lojalnościowy TchiboCard – gotowi do rejestracji?

Nie każdy program lojalnościowy oferuje realne i odczuwalne korzyści dla uczestników. W wielu przypadkach są one raczej pozorne lub wymagają naprawdę dużego zaangażowania finansowego uczestników, by je odczuć. W Tchibo jest inaczej, a oferowane benefity są przejrzyste, jasne i – przede wszystkim – korzystne dla każdego klienta, a nie tylko tego, który zdecyduje się na naprawdę duże zakupy. Omówione wyżej korzyści z całą pewnością powinny skłonić wszystkich niezdecydowanych do dołączenia do programu i wyrobienia własnej TchiboCard.

Artykuł sponsorowany