Gyeon – historia marki i jej działanie na rynku

Azjatyckie firmy detailingowe często oferują innowacyjne produkty, które szybko stają się popularne na całym świecie. Jedną z takich marek jest Gyeon. Przedstawiamy jej krótką historię oraz omawiamy jej działalność na rynku!

Gyeon – historia marki

Gyeon na początku był niewielkim koreańskim przedsiębiorstwem, które głównie zajmowało się sprzedażą powłok ceramicznych na terenie Azji. Produkty tej marki od razu wyróżniały się wysoką jakością wykonania, dlatego szybko zostały docenione i zostały zauważone przez specjalistów z innych krajów. Na ten moment są dystrybuowane niemalże na całym świecie.

Oferta Gyeon obejmuje już nie tylko powłoki, ale też szereg innych kosmetyków oraz akcesoriów i urządzeń detailingowych. Misją firmy jest tworzenie jak najbardziej nowoczesnych artykułów, które wyprzedzają konkurencję oraz wyznaczają nowe trendy w branży. Jej międzynarodowy zespół projektuje, produkuje, a następnie testuje wszystkie artykuły we własnym laboratorium w Korei Południowej, we współpracy z najlepszymi chemikami oraz specjalistami z branży. Na bieżąco je udoskonalają oraz zawsze szukają sposobów na to, by polepszyć ich działanie.

Gyeon na rynku światowym i polskim

W ciągu ostatnich 10 lat Gyeon rozszerzył swoją działalność na ponad 90 krajów na 6 kontynentach. Do rozwoju marki przyczynia się aż ponad 700 certyfikowanych sieci detailierskich oraz około 600 sprzedawców, którzy są na bieżąco wspierani przez samego producenta. Regularnie otrzymują dostawy najnowszych produktów, a także materiały promocyjne oraz indywidualną pomoc za pośrednictwem aplikacji na smartfona i kanałów social media.

Do zespołu Gyeon należą specjaliści z Korei Południowej, Singapuru, Polski, Belgii, Francji, Japonii, Holandii, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. W ten sposób firma korzysta z doświadczenia fachowców z różnych zakątków świata, przez co zyskuje szerszą, ogólnoświatową perspektywę. W Polsce marka jest z powodzeniem dystrybuowana przez najlepsze sklepy autodetailingowe.

Gdzie kupić produkty Gyeon?

Zastanawiasz się, gdzie kupić produkty Gyeon? Wybierz oficjalnego dystrybutora z szeroką ofertą oraz przystępnymi cenami. Auto Na Blask jest ulubionym sklepem pasjonatów motoryzacji i profesjonalnych detailierów. Zapewnia szybką realizację zamówienia oraz błyskawiczną dostawę. Do tego często organizuje korzystne akcje promocyjne i chętnie przyznaje rabaty. W razie potrzeby zawsze można skorzystać z pomocy jej doświadczonej obsługi, która doradzi co wybrać oraz odpowie na wszystkie pytania. Pełną ofertę Gyeon w Auto Na Blask można sprawdzić na stronie: https://autonablask.pl/producent/gyeon/.

Gyeon jest nowoczesną marką, której produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Szukasz profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów detailingowych w przystępnej cenie? Wybierz tego wyjątkowego koreańskiego producenta!